Wizja

Z olbrzymiej masy płynnej wyciąga się gotowe belki, tafle, kliny, zworniki, odlane, a raczej ulane według danego architektonicznego planu. Cały szklany parterowy dom, ze ścianami ściśle dopasowanymi z belek, które się składa na wieniec, a spaja w ciągu godziny, z podłogą, sufitem i dachem z tafel - oddaje nabywcy gotowe. (...) Gorąca woda w zimie idzie dokoła ścian, wewnątrz belek, obiegając każdy pokój. Pod sufitem pracują szklane wentylatory normujące pożądane ciepło i wprowadzające do wnętrza zawsze świeże powietrze. (...) Tymi samymi wewnętrznymi rurami idzie w lecie woda zimna obiegająca każdy pokój. Woda ochładza ściany (...). Tąż wodą zmywa się stale szklane podłogi (...) "Przedwiośnie" Stefan Żeromski

Wyobraź sobie miejsce, w którym Twoje pieniądze mnożą się bez granic i czują się bezpiecznie - niezależnie od warunków rynkowych. Zajmują się nimi profesjonaliści, pełni zadowolenia i optymizmu, że mogą wykonywać swój zawód z pasją popartą należnym dochodem. To miejsce nazywa się InvestClass!

"Klient będący w centrum uwagi..." czy to nie brzmi jak "szklane domy"?
InvestClass Sp. z o.o. od początku wyprzedzała rzeczywistość. Nasz świat to świat kręcący się wokół naszych Klientów - każdy z nich to VIP. Brzmi nieprawdopodobnie? Od dawna wiemy, że ponadstandardowy serwis prowadzi na szczyt sukcesu. Co jest w tym najtrudniejsze? Oczywiście inwestycje - skuteczne, efektywne, proste. Nasz cel nadrzędny to dostarczenie rozwiązania zaopatrzonego w serwis wspomagający decyzje, a co najważniejsze edukacja Klienta prowadząca do pełnej implementacji i wdrożenia pomysłu.

BUDZIMY SIĘ I ZASYPIAMY Z MYŚLĄ O TOBIE!

Masz pytania?

Wyślij kopię wiadomości do mnie