Firma

 InvestClass Sp.z o.o. jest w pełni wyspecjalizowaną, profesjonalną firmą działającą w trzech zależnych od siebie kategoriach tj. inwestycje , ubezpieczenia i finansowanie.

Świadczymy usługi dla Przedsiębiorstw (ubezpieczenia majątkowe biznesu), Przedsiębiorców, kadry menadżerskiej i pracowników firm (grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medyczne ) jak i osób prywatnych ( indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe- podróże, nieruchomości i komunikacyjne) zarządzając całościowo ich majątkiem pod kątem finansowo -ubezpieczeniowym.

Naszą flagową działalnością jest pomnażanie środków pieniężnych na rynku kapitałowym już od najmniejszych, regularnie wpłacanych kwot jak i zgromadzonego wcześniej kapitału, dobierając o  odpowiednie rozwiązanie inwestycyjne i opierając je na skrupulatnym serwisie InvestClass. Sukces i wymierna korzyść z inwestycji jest kwestią czasu. Stawiamy na skuteczną ochronę powierzonego kapitału i maksymalizację zysków przy sprzyjającej sytuacji rynkowej. Efekty naszej pracy pozwoliły nam zdobyć grono klientów, które stale się powiększa.

W pełni profesjonalny, unikatowy serwis inwestycji Investclass oraz ponad 15 letnie doświadczenie na rynkach kapitałowych pozwoliły zaowocować wyjątkową efektywnością i zaufaniem Klientów, którzy powierzają nam coraz liczniejsze aktywa.

W wyniku naszych szeroko zakrojonych działań, testów i innowacji powstał autorski serwis WEKTOR-ZYSKU. Zdobył on uznanie zarówno Profesjonalnie zarządzających jak i osób zajmujących się zarządzaniem środkami we własnym zakresie. Dzięki nowoczesnym technologiom pełnego 24h nadzorowania inwestycji, mamy pełną kontrolę nad potencjalnym ryzykiem i wykorzystujemy poszczególne fundusze dające największą stopę zwrotu, a stała konsultacja z doradcami TFI daje gwarancję jakości i przyszłych efektów.

Investclass jest nowoczesną, nieustannie rozwijającą się firmą oddaną w pełni wypełnieniu swej misji - uzyskaniu jak największego zysku dla klienta i ochrony kapitału w okresie zawirowań rynkowych.

 

Naszą misją jest:

  • dobór najlepszych ofert na rynku dla naszych klientów,
  • efektywny i innowacyjny sposób ochrony kapitału,
  • optymalizacja zysków naszych Klientów, poprzez udoskonalanie standardów obsługi.

SPRAWDŹ NAS!

Masz pytania?

Wyślij kopię wiadomości do mnie