Kariera

Potencjał naszych Pracowników stanowi dla nas największy kapitał, którego wartość systematycznie podnosimy poprzez realizację kompleksowej polityki ich rozwoju.Głównym aspektem Naszych działań jest aktywne wspieranie Pracowników w dążeniu do osobistego rozwoju, systematycznej realizacji planów zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

InvestClass zapewnia Pracownikom zarówno stałe, obligatoryjne szkolenia, m.in. z zakresu oferty produktowej, co pozwala doskonalić umiejętności i kompetencje Pracowników. Spółka jest nastawiona na kreatywność, aktywność, efektywność, podnoszenie swoich kwalifikacji i osiąganie bardzo dobrych wyników. Koncentrujmy się na Kliencie , który stanowi centrum i siłę napędową wszystkich Naszych działań. Stale stawiamy sobie nowe wyzwania i tworzymy nowe rozwiązania, aby jeszcze lepiej spełnić oczekiwania Klientów.

Zależy Nam na jakości Pracowników a nie na ich liczebności. 

Oferty pracy ( aktualizacja 18.04.2015):

1. Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych dla Przedsiębiorstw

2. Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych dla Klientów Indywidualnych

3. Doradca ds. nieruchomości 

4. Menager ds. ubezpieczeń grupowych z doświadczeniem 


Aplikować do nas można przesyłając swoje CV na wybrane ogłoszenie na adres biuro@investclass.pl. Nadesłane dokumenty analizowane są pod kątem bieżących potrzeb rekrutacyjnych a następnie osoby, których kwalifikacje odpowiadają naszym potrzebom zapraszane są na rozmowy rekrutacyjne.

Kogo Szukamy :
• Jeśli skostniała korporacja zabija Twój indywidualizm...
• Masz wrażenie, że nikt tak naprawdę nie liczy się z Twoim zdaniem...
• Racjonalne myślenie nie jest cenione ani preferowane w Twojej firmie...
• Nadrzędną wartością dla Ciebie jest rozwój osobisty, który jest nierozerwalnie związany z odpowiednim poziomem wynagradzania...
• Jesteś ambitny, poszukujesz wyzwań i najwyższych standardów...
• Cenisz relacje międzyludzkie i dobrą atmosferę pracy...
Identyfikujesz się przynajmniej z jednym z powyższych stwierdzeń?
Skontaktuj się z nami, nasza Firma  prawdopodobnie jest miejscem dla Ciebie!

Jednym z elementów systemu motywacyjnego Pracowników InvestClass są różnorakie formy świadczeń. Są to m.in.: prywatna opieka medyczna dla Pracowników, możliwość otrzymania lub wykupienia - na preferencyjnych warunkach - dodatkowego ubezpieczenia na życie bądź kart abonamentowych do klubów sportowych.

Masz pytania?

Wyślij kopię wiadomości do mnie